Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #701272

sajna az enyém..még ha fáj is..ekkora kispályást..amikor te még keresztet vetettél amiikikor meghallottad a tőzsde szót Én már rég nyomattam ,)..ez szállóige volt tőlem.