Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701248

meglátjuk...

tegnap USA már este 9 óra körül elérte szerintem a mostani csúcsát 1878.4 -nél....már ma egész nap nem sikerült megtámadniuk ezt az elég magas értéket....

Németek egyre csak esnek, bár csak finoman-finoman.

SP is egyre csak kicsit vacilál...ma már nem láttam én erőt benne.

szóval én viszem a shortot..remélem itt volt a teteje.

Egon is 18.000 .re várta a BUX -ot, oda mondott erős ellenállásokat, ha innen lefordul akkor már nagyon erős ellenállás lesz ebből.