Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701248meglátjuk...
tegnap USA már este 9 óra körül elérte szerintem a mostani csúcsát 1878.4 -nél....már ma egész nap nem sikerült megtámadniuk ezt az elég magas értéket....
Németek egyre csak esnek, bár csak finoman-finoman.
SP is egyre csak kicsit vacilál...ma már nem láttam én erőt benne.
szóval én viszem a shortot..remélem itt volt a teteje.
Egon is 18.000 .re várta a BUX -ot, oda mondott erős ellenállásokat, ha innen lefordul akkor már nagyon erős ellenállás lesz ebből.