Re: nincs cím 2014. április 22. 20:38 Janicroft Előzmény: #701120 207 dolláron beszálltam a TESLA-ba, most nézem hogy 5%-is plusznál jár a pozícióm kb 3,5 óra alatt, néha nagyszerű ez a tőzsde!