Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Janicroft Előzmény: #701120

207 dolláron beszálltam a TESLA-ba, most nézem hogy 5%-is plusznál jár a pozícióm kb 3,5 óra alatt, néha nagyszerű ez a tőzsde!