Re: nincs cím
Lebleuf Előzmény: #700543Kíváncsi leszek reggel mennyire teszi magát, durva ez a napon belüli amplitúdó:
http://stooq.com/c/?s=es.f&c=1d&t=l&a=lg
Minket kb. 1819-en kaszált el…
Kíváncsi leszek reggel mennyire teszi magát, durva ez a napon belüli amplitúdó:
http://stooq.com/c/?s=es.f&c=1d&t=l&a=lg
Minket kb. 1819-en kaszált el…