Re: nincs cím 2014. április 11. 19:30 BudFox Előzmény: #700162 szerencsére már rendesen esik ma is minden...shortban maradtam most. hétfőn mehetünk lefele...lehet hogy itt az a nagy korrekció ami volt 2.-3 hónapja ?