Re: nincs cím 2014. április 11. 14:07 BudFox Előzmény: #700154 énnekem is bűzlik itt valami....tegnap még háborút, meg hulló kést emlegetett mindenki... ma meg már csak -27 ponton állunk ? hogy is van ez ?