Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #700154

énnekem is bűzlik itt valami....tegnap még háborút, meg hulló kést emlegetett mindenki...

ma meg már csak -27 ponton állunk ? hogy is van ez ?