Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #700083

akkor még messze van az esés vége.

tegnap mindenki pánikolt...akkor tessék ma is pánikolni. :D

Putyin elzárja a gázcsapokat....nehogy má' fél napa alatt elmúljon a veszély ?

amikor kitört a válság hetekig csak esés volt napirenden....már illene egy kiadós korrekció.