Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #700083akkor még messze van az esés vége.
tegnap mindenki pánikolt...akkor tessék ma is pánikolni. :D
Putyin elzárja a gázcsapokat....nehogy má' fél napa alatt elmúljon a veszély ?
amikor kitört a válság hetekig csak esés volt napirenden....már illene egy kiadós korrekció.