Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #700060Részemről örülnék neki, de azért mérget ne vegyél rá, történtek már csodák a mi kis bétünkön. Remélem nem veszik meg nagyon az esést. Mindenesetre Amerikában szerintem már több mint jelzésértékű volt a tegnapi nap, bármi történjen is már ezután a következő hetekben, sokan láthatták milyen törékeny szinteken táncolnak az indexek, szerintem sokkal óvatosabbak lesznek a vevők. És ez csak az előszele volt annak mi történhet itt bármelyik pillanatban...