Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699984

nézegetem...

én még tartom a longjaimat... egy részét még délelőtt sikerült eladnom 18.360 on.

úgyhogy csak kisebb longban maradtam.... ezek a fordítások nem nagyon mennek még...vagy csak nem érzek rá ? ma úgy indult a nap, vagyis olyan érzésem volt hogy nap végére könnyen lehet +350 , +500 pontot emelkedni....erre tessék....lemegy nullára, illetve minuszba, egy német hír miatt..

OTP és a MOL viszont nap végére azért visszaerősödött...szóval talán még van remény a mostani longhoz.

Egon is olyan lelkesen írta hogy long.. meg az egekig fog repülni..stb...

hát vigyázni kell :D