Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #699984nézegetem...
én még tartom a longjaimat... egy részét még délelőtt sikerült eladnom 18.360 on.
úgyhogy csak kisebb longban maradtam.... ezek a fordítások nem nagyon mennek még...vagy csak nem érzek rá ? ma úgy indult a nap, vagyis olyan érzésem volt hogy nap végére könnyen lehet +350 , +500 pontot emelkedni....erre tessék....lemegy nullára, illetve minuszba, egy német hír miatt..
OTP és a MOL viszont nap végére azért visszaerősödött...szóval talán még van remény a mostani longhoz.
Egon is olyan lelkesen írta hogy long.. meg az egekig fog repülni..stb...
hát vigyázni kell :D