Re: nincs cím 2014. április 9. 15:36 BudFox Előzmény: #699794 nem nagyon akar esni semmi......eléggé felfelé áll minden. csak 1 kontraktust zártam most le... még tartom a shortot. ha holnap is iszonyat menni akar fölfele zárok.