Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699794

nem nagyon akar esni semmi......eléggé felfelé áll minden.

csak 1 kontraktust zártam most le...

még tartom a shortot. ha holnap is iszonyat menni akar fölfele zárok.