Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #699775nem vitték..nálam 500 az otp ellenállása..
beraktam..concordnak nagy megbízása van..és felvitték célárát 5500ra..
ha jól gondolom visszamegy 4k alá (elveszik a stopokat) mielött elmegy addig..de előtte elmegy ellenállás fölé ahol a vételi stopok laknak..kitömés majd beöntés..ha csak nincs egy harmadik erő...akkor az felszippantja a beöntést..