Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Frontin

Szvsz holnap Otp-t be fogják verni, előtte talán még lehet benne délelőtt egy új csúcs, bár nem feltétlenül. Nem a pozi beszél belőlem (hati shortjaim vannak), pusztán van egy elképzelésem (tech alapon) amit régóta követek/figyelek. Holnap eldől, hogy működik-e vagy besül a teória...