Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: szavazás

paprikajancsi Előzmény: #699119

Jobbik bejön másodiknak, Fidesz csak kicsivel nyer, LMP simán bejut, a balodal megy a süllyesztőbe ahova való