Re: nincs cím 2014. április 2. 18:42 Janicroft Előzmény: #698488 Az LH Systems eladó? Ezt magadtól gondoltad ki vagy valahonnan hallottad? Egyébként ők csak a Lufthansa-t támogatják vagy más társaságokat is?