Regisztráció Elfelejtett jelszó

hmmm

Ricsi

Hát te sem sokat értesz ehhez a mókához, de majd egyszer megtanulod :) Nem tudom, mennyire olvasod itt a dolgokat, de azért leírom neked a lényeget konkrétan, ahogy én az OTP-vel csinálom:

Vettem elsőnek 4 900-on, majd 4 400-on, majd 3 900-on, és veszem lefelé 500 pontonként. Célár 5 400. Ha megkapok valamit, 250 ponttal feljebb eladom a felét. Ha megint visszaesik, akkor a teljes - erre az árszintre szánt - pénzzel újra veszek.

Mondjuk, 4 400-ról felmegy 4 650-re, akkor az 5%, de csak a felét adom el így számolj 2,5%-al. Így legközelebb már 2,5%-al több OTP-t tudok venni. És bár neked lehet, ez meglepő, de én örülök neki, mert így egyre több rv-m lesz. A másik felének meg jelenleg 4 400 az átlaga ((4,8+4,4+3,9)/3), amit majd ha eladok 5 400-on, akkor rv-nként kerestem egy ezrest, ami 25%.

És ez csak akkor ilyen kevés, ha soha nem megy fel és le. De miután szokott, így ez nem is 25% lesz, hanem sokkal több. Tudom, számodra ez nem pálya, de nekem baromira megéri, mert semmit nem kell vele foglalkozni.

Szóval, kicsit szerényebben, mert attól hogy nem értesz valamit, annak még lehet értelme.