Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #698369

nem lenne kedvem ellen ha ma még normál kereskedési időben legyőznénk a MOL 12600 és az OTP 4300, tornyosuló lélektani akadályát, szint lépéssel komoly sóhajok szakadhatnának föl, és elindulhatna egy menet, záró shortos futtatással

...minden esély meg van rá