Re: nincs cím
Borska Előzmény: #698369nem lenne kedvem ellen ha ma még normál kereskedési időben legyőznénk a MOL 12600 és az OTP 4300, tornyosuló lélektani akadályát, szint lépéssel komoly sóhajok szakadhatnának föl, és elindulhatna egy menet, záró shortos futtatással
...minden esély meg van rá