Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #698220

külföld erősödik még...

mi tétovázunk.

vajon megindul -e fölfele még vagy lefele ? nemtudom....én még felfele várom.