Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #698210

igen..ezért lehet ez a kis visszaesés most.....egypáran kiszállnak már.

én még azért várok. most teljesen nyugodt vagyok igy longban.