Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Razamanaz

Ma / is /dobtak szórólapot.Onnan a link

http://egyenesen.hu/

Csak megjegyzem hogy Szocialista a kiadvány.Várom a Fideszét is