Re: nincs cím 2014. március 27. 12:39 BudFox Előzmény: #697651 forgalom megjött az OTP -ben, figyelitek ? szerintem szóltak a VIP -knek hogy venni kell...más különben miért vennék ennyire az ellenálláson ? 4106....de töltik fel az eladói oldalt is.