Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697630

akkor tehát hova várod ?

nem ilyenkor szokták fölfelé kozmetikázni a hó végére ? ( csak kérdezem...)