Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #697528FCC nem amcsi, részletek itt:
https://www.youtube.com/watch?v=6b9rsnnjJy4&feature=em-uploademail
Én borzalmas bukóban vagyok vele, 19 felett vettem bele, egyébként a KBC stratégia ez volt 2014 január 15-én:
Stratégia: beszálló 17,4-18,2 euró környékén; stop-loss 15,3 eurónál; célszint 23,9 eurónál; hozam-kockázat arány 2-3,1