Re: nincs cím 2014. március 26. 11:46 BudFox Előzmény: #697409 délután el kell mennem....addig ne hagyjátok ám hogy bezuhanjon :-)) nagy kicseszés lenne.... ha már nem akart tovább esni az elmúlt 3 napban..akkor legalább emelkedjen.