Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697409

délután el kell mennem....addig ne hagyjátok ám hogy bezuhanjon :-))

nagy kicseszés lenne.... ha már nem akart tovább esni az elmúlt 3 napban..akkor legalább emelkedjen.