Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #697392Egon azt mondja az OTP nagyon nem akar esni.....és ha Ő azt mondja akkor az a szentírás :D
a többi részvény még tegnapig elég gatyán nézett kis...de talán ez volt a mélypont...
na akkor emelkedjünk.
ez a legrosszabb ilyenkor ám....amikor az Elliot hullámok végén egyhelyben hullámzunk...felzabálja az ember pénzét...