Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #697392

Egon azt mondja az OTP nagyon nem akar esni.....és ha Ő azt mondja akkor az a szentírás :D

a többi részvény még tegnapig elég gatyán nézett kis...de talán ez volt a mélypont...

na akkor emelkedjünk.

ez a legrosszabb ilyenkor ám....amikor az Elliot hullámok végén egyhelyben hullámzunk...felzabálja az ember pénzét...