Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #697344Tényleg arra számítok hogy eljön az elérhető, otthoni 3D nyomtatás korszaka. Gondolj csak bele milyen lehetőségekkel kecsegtet ha van otthon egy ilyen szerkezeted és otthon le tudod gyártani/ki tudod nyomtatni magadnak a telefonod tokjától kezdve az evőeszköztartóig bármit. Még egyszer mondom ez csak teória, de ha ezt a HP tudja meglépni akkor az őrületes lesz. Ha meg a DDD vagy az XONE jönne ki ilyennel akkor ők tarolnának.