Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: I.FÜLKEFOR ÉS VIDÉKE

KawaBazsy Előzmény: #696812

Mi a baj ezzel a cikkel? Portfolio-s, valós adatokra épül, sztem rendben van. Sajna a végkövetkeztetés is..