Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Matahary Előzmény: #696671

Teli ződ - zárónál, vagy magasabban nyit, felette zár

üres ződ - lent nyit, fentebb zár

teli piros - záró, vagy alatta nyit és alatta zár

üres piros - záró felett nyit és lentebb zár

Remélem vmi ilyesmi...