Re: nincs cím 2014. március 21. 15:25 Matahary Előzmény: #696671 Teli ződ - zárónál, vagy magasabban nyit, felette zár üres ződ - lent nyit, fentebb zár teli piros - záró, vagy alatta nyit és alatta zár üres piros - záró felett nyit és lentebb zár Remélem vmi ilyesmi...