Hozzászólás
FrontinSziasztok!
Latolgattam én is a shortba lépést, de a chartot nézegetve elvetettem az ötletet. Pont azon a szinten táncol a bux, amiből nagyon könnyen bejöhet mindkét irány. A mai nap sok mindent meg fog határozni. Amennyiben nap végéig beverik akkor elég egyértemű jelet kapunk lefelé, ha viszont egy szép fehér gyertya jön össze nap végére, akkor szerintem el fog menni 18K környékéig az index.