Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #696535

Szerintem sem áll majd ki senkivel. Ő csak bukhat, mert sok fülkés szavazó átmehet a Jobbikhoz.

Nekem pl. a néhai pufajkás-vitya viták tetszettek, kifejezetten szórakoztató volt.