Re: nincs cím
Borska Előzmény: #695988én halasztom a pozi nyitást, valahogy olyan rossz érzésem van, ha mindent összevetek , bár tudom hogy vajmi kevés hatással van mostanság a nemzetközi klíma ránk, de mégis mintha kezdene nőni a korreláció, kint pedig újult erővel indultak fel, dax-ot én spec 9400-9500 ig simán felvárom, s@p-t pedig akár lokális csúcs közelébe , emellé HUF párok is délnek indultak, nem tudom, de lehet ebbe még menet