Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

opp és még egy dolog :) bár szerintem többen is észrevettétek,valaki ráküldött egy robotot a hati buxra, ami 40-50 pontos kt-nél vesz , 360-370es kt-nél pedig elad, vagyis minden mást kizár

ha ránézel a könyvre, most is ott figyel, és a promtot követve vesz mindent ami útjába kerül, nem jó ilyenkor shortan lenni, mert ez tolja maga előtt az árfolyamot és szinte kikényszeríti a shortzárást