Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: house

banyaiz Előzmény: #695832

50 k volt. Gerincorvos doki ismerős csináltatta meg magán aztán beszélgettünk innen jött az ötlet. Fizikós kollégájával is dumáltam ő is megcsináltatta magán.

Nekem előtte nem voltak fájdalmaim vagy gerincsérv vagy ilyesmi. Kb így életem során 2-3 alkalommal fájt a derekam, most utoljára azért úgy 1 hétig komolyabban volt vmi becsípődés akkor.

Plusz egy kis tartáshiba gerincferdülés. Kopások sérv komoly gondok nem voltak szerencsére.

Szűk 1 hete volt a kezelés ami konkrétan látszik ennyi idő alatt a vállaim hátrébb vannak alaphelyzetben, megnézem a felsőtestem mintha nem is az enyém lenne. Mellkas nyitottabb, teljesen más a tartásom.

Rendeződik át minden porcikám, fejem búbjától a talpamig. A doki azt mondta, hogy gerincferdülés is teljesen helyre kell jöjjön elvileg, hát arra kíváncsi leszek.

Most hétvégén elég szarul voltam mintha gumilábakon jártam volna . Pl ismerős mondta , hogy ilyenek jöttek neki elő 2-3 napig elferdült a nyaka ahogy alakult menet közben. :) Már beparázott aztán egyszer csak helyére került .

Érdekes dolog, kíváncsian várom a végeredményt. Remélem pöcsöm nem esik le a helyéről. :)