Re: ds
rbbj11 Előzmény: #695297végül maradtam a partvonalon, már csak azért is, mert 16000 volt bux cél és 8800 dax target, utóbbi még mindig nem került elérésre. De ha ezek megvoltak, és elindulnak felfelé ezekről a szintekről, akkor longot nyitok, az tuti