Re: Zacks Ultimate
rbbj11 Előzmény: #695143mi a frászt csinált a cég? Egy biztos: 159 P/E-vel nem olcsó...Ráadásul 2009-2011 közt árbevétel minden évben 10x-ezett, most meg már csak 3x, mondjuk az is igaz, hogy 2013 volt első nettó nyereséges év. Könyv szerinti érték 20x-án forog, sztem ez a vonat már nagyon elment