Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

bocsánt az off miatt !!!

nálatok beindult erste certifikát kereskedés? el tudjátok érni erstés ügyfélszlgálatot?

vérlázító amilyen szolgáltatást nyújtanak,káosz és zűrzavar :(

tudom hogy többen is kereskedtek certivel ,ezért próbálok kutakodni

köszi