Hozzászólás
Borskabocsánt az off miatt !!!
nálatok beindult erste certifikát kereskedés? el tudjátok érni erstés ügyfélszlgálatot?
vérlázító amilyen szolgáltatást nyújtanak,káosz és zűrzavar :(
tudom hogy többen is kereskedtek certivel ,ezért próbálok kutakodni
köszi