Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #693670igen...mintha elfogyott volna az erő...USA meg ugye minden emelkedéskor új csúcsra ment...tegnap egész nap új csúcsokon volt....pedig csak annyi történt hogy elmaradt a háború.
szóval USA ma esni fog...legalábbis elfáradt.