Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693670

igen...mintha elfogyott volna az erő...USA meg ugye minden emelkedéskor új csúcsra ment...tegnap egész nap új csúcsokon volt....pedig csak annyi történt hogy elmaradt a háború.

szóval USA ma esni fog...legalábbis elfáradt.