Re: fd 2014. március 5. 11:45 BudFox Előzmény: #693566 na most szálltam ki apránként a longból....több apró részletben kiöntöttem, másik felét meg szerencsére megvették most :_)) akkor most jöhet a megnyugvás - eshetünk picit....