Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #693566

na most szálltam ki apránként a longból....több apró részletben kiöntöttem, másik felét meg szerencsére megvették most :_))

akkor most jöhet a megnyugvás - eshetünk picit....