Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693473

régen annyi volt ilyenkor mindig....de most bóvli kategória vagyunk...pánikhangulat is van...USA is nagy esések előtt áll...

szóval most ennyi a reális.