Re: nincs cím 2014. március 4. 10:41 BudFox Előzmény: #693473 régen annyi volt ilyenkor mindig....de most bóvli kategória vagyunk...pánikhangulat is van...USA is nagy esések előtt áll... szóval most ennyi a reális.