Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #693470

Csak tájékozódom a témában, de engem is elkezdett érdekelni a hatis swing trade. Az szeretném megtudni, hogy eseményeket kereskedtek le vagy csak TA alapon szigorúan??

Mennyire idegőrlő ez a dolog és a kockázat/hozam arány kedvező?

Köszi az infókat.