Re: nincs cím
Ddavid Előzmény: #693470Csak tájékozódom a témában, de engem is elkezdett érdekelni a hatis swing trade. Az szeretném megtudni, hogy eseményeket kereskedtek le vagy csak TA alapon szigorúan??
Mennyire idegőrlő ez a dolog és a kockázat/hozam arány kedvező?
Köszi az infókat.