Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #693343lehet hogy elhamarkodtam a long nyitást ?
ultimátum a KRím -en ? hajnalban ?-.....
ha nem javul a helyzet...lehet hogy a reggeli nyitóban azonnal ki kell szállni a longból..ha még lehet egyáltalán...
vagy nagyon jó lesz...kitudja.. bár akkor meglepődnék nagyon.
az alját mindig is nehéz volt eltalálni mikor fordul egy nagy mozgás után..
USA -n múlik, no meg az oroszokon.