Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693343

lehet hogy elhamarkodtam a long nyitást ?

ultimátum a KRím -en ? hajnalban ?-.....

ha nem javul a helyzet...lehet hogy a reggeli nyitóban azonnal ki kell szállni a longból..ha még lehet egyáltalán...

vagy nagyon jó lesz...kitudja.. bár akkor meglepődnék nagyon.

az alját mindig is nehéz volt eltalálni mikor fordul egy nagy mozgás után..

USA -n múlik, no meg az oroszokon.