Re: nincs cím 2014. március 3. 14:51 BudFox Előzmény: #693262 már kitöltöttem az űrlapot a long nyitáshoz..... csak azt nem tudom merjek -e nyitni.... amint megindulna valami papír nyitok....csak USA nehogy zárásunk után essen még 25 pontot