Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693262

már kitöltöttem az űrlapot a long nyitáshoz.....

csak azt nem tudom merjek -e nyitni.... amint megindulna valami papír nyitok....csak USA nehogy zárásunk után essen még 25 pontot