Re: nincs cím 2014. március 3. 10:04 BudFox Előzmény: #693229 még szerencse hogy futtatom tovább a full shortomat... pénteken csak annyit zártam ami a felhúzás miatt szükséges volt... eddig marha jól kerestem ebben az évben. ha jól kalkulálom akkor, 34 % -ot.