Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #693229

még szerencse hogy futtatom tovább a full shortomat...

pénteken csak annyit zártam ami a felhúzás miatt szükséges volt...

eddig marha jól kerestem ebben az évben. ha jól kalkulálom akkor, 34 % -ot.