Re: nincs cím
Boby. Előzmény: #691366" Sokan szeretnének akkora realizált pluszban lenni a telóval, amekkora nekem
összejött vele, lehet h. még te is kiegyeznél vele... :)"
Már többedszer veszem észre, hogy miközben én a telkóról beszélek, te a szerszámom méretét próbálod megsaccolni.Tudom, hogy tipikusan a kisp*csüek dumája, de ebben a témában hidd el nem a méret a lényeg.