Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #691366

" Sokan szeretnének akkora realizált pluszban lenni a telóval, amekkora nekem

összejött vele, lehet h. még te is kiegyeznél vele... :)"

Már többedszer veszem észre, hogy miközben én a telkóról beszélek, te a szerszámom méretét próbálod megsaccolni.Tudom, hogy tipikusan a kisp*csüek dumája, de ebben a témában hidd el nem a méret a lényeg.