Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691365:-)
Sokan szeretnének akkora realizált pluszban lenni a telóval, amekkora nekem összejött vele, lehet h. még te is kiegyeznél vele... :)
Profitot realizálni soha nem késő! Részemről én mindig ezt tettem a cafkával. Kívánom, hogy mindenki legalább 0-ban szabaduljon belőle.... (300 alatt természetesen jövök...) :-)