Re: nincs cím 2014. február 16. 11:37 Boby. Előzmény: #691357 Ja, kérem a tőzsde nem habostorta!Soha, sehol nem mondták, hogy a tőzsdén csak nyerni lehet.Ennek a szövegnek amolyan savanyú a szölő hangulata van.