Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Boby. Előzmény: #691357

Ja, kérem a tőzsde nem habostorta!Soha, sehol nem mondták, hogy a tőzsdén csak nyerni lehet.Ennek a szövegnek amolyan savanyú a szölő hangulata van.