Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691353Mi tehetne? Bevásáról ezen a szinten rendesen(persze ehhez pénz és hit kell!:-), persze ki mennyi darabbal ül jóval fentebbről..... Aki 1000- nél vagy felette vette(persze kapott azóta osztit rendesen) hááát... attól függ, az már gázos.....