Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #691352

Ok. De akkor az a szitu, amit mondtam, arra spekizik a nép? S akkor mit tehet az, aki várná inkább, h visszamenjen oda, ahol vette? :-)