Re: nincs cím 2014. február 16. 9:51 KawaBazsy Előzmény: #691352 Ok. De akkor az a szitu, amit mondtam, arra spekizik a nép? S akkor mit tehet az, aki várná inkább, h visszamenjen oda, ahol vette? :-)