Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691165Azért egy kicsit erős "hulladéknak" nevezni ezt a cafkát!
Ezt kétszer kellett elküldenem, mert annyira megsértődtem :-)
Azért egy kicsit erős "hulladéknak" nevezni ezt a cafkát!
Ezt kétszer kellett elküldenem, mert annyira megsértődtem :-)