Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691165

Azért egy kicsit erős "hulladéknak" nevezni ezt a cafkát!

Ezt kétszer kellett elküldenem, mert annyira megsértődtem :-)