Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Labandy Előzmény: #691159

A frizzeknek nem kell ez a f@stalicska. Szétrabolták a sug@rék, majd gyütt a fletó a libással most a csuti rágta szét, a jobbiknak már csak a csontváz marad, ha egyáltalán marad ebből a hulladékból valami a választásig.