Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #690795

ilyen aljizé volt már 2000nél 1000nél 650nél 500nál..stb stb..

továbbra is azt gondolom mtellel privatizáltatni fog a gazda.