Re: nincs cím 2014. február 12. 12:18 Ibiza Előzmény: #690795 ilyen aljizé volt már 2000nél 1000nél 650nél 500nál..stb stb.. továbbra is azt gondolom mtellel privatizáltatni fog a gazda.